top of page

Kasia Rydwelska

Właścicielka, instruktorka fitness

Pomysłodawczyni #Lirio. Od dziecka sportowe ADHD. Na pytanie „kim chcesz zostać kiedy dorośniesz?”, bez wahania padała odpowiedź „nauczycielem WFu”. Poniekąd marzenie zostało spełnione, a prowadzenie zajęć zamieniło się w pasje.Na poważnie przygoda ze sportem zaczęła się od startów w zawodach fitness z drobnymi sukcesami, takimi jak tytuł Mistrzyni Europy i Polski federacji IFF, czy udział w Mistrzostwach Świata w latach 2003-2008.Instruktorka fitness od ponad 13 lat. Wielką miłością są od zawsze zajęcia choreograficzne, szczególnie step i dance, a od kilku lat – dużo spokojniejsze jak zdrowy kręgosłup.Na swoich zajęciach oczekuje „100% energii i 1000 uśmiechu” zarówno od siebie, jak i uczestników.Oceńcie sami, czy to się udaje!

DSC01366.jpg

Agata Olszar

Instruktorka fitness, trenerka personalna

Agata ukończyła Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy z tytułem inżyniera technologa żywności i żywienia człowieka. Jej największą życiową pasją jest sport, z którym była związana od zawsze. Ukończyła m. in. kurs na trenera personalnego i instruktora zajęć grupowych, posiada również uprawnienia instruktora zajęć na taśmach TRX, treningu funkcjonalnego, treningu z kettlami oraz pilatesu na poziomie 1."Na moich treningach najważniejsze są ćwiczenia z zakresu stabilizacji centralnej czyli CORE, które dbają o nasz kręgosłup i stawy. Na każdych zajęciach kładę nacisk na technikę wykonywania ćwiczenia oraz na cel, który jest najważniejszy dla moich Klientów."Agata uwielbia prowadzić zajęcia zdrowy kręgosłup, na których bardzo często przemyca najważniejsze elementy sztuki Pilates oraz wymaga od swoich Podopiecznych kontroli, uwagi, koncentracji oraz wsłuchania się we własne ciało.Osoba energiczna, uśmiechnięta, pozytywna, kocha pracę z ludźmi."Pomimo ciężkiej choroby, którą przeszłam uważam, że tylko ruch jest w stanie dać nam pełną sprawność. Moja praca wzięła się z pasji jaką jest ruch, bo to właśnie sport daje nam gwarancję na zdrowie i dobre samopoczucie na długie lata!"

M.Hordowicz 1.jpg

Judyta Cygańska

Instruktorka fitness

Judyta Cygańska znana jako Judi ! :)Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego kierunek wychowanie fizyczne. Instruktor fitness z 10-letnim stażem. Specjalizuje się w zajęciach wzmacniających i prozdrowotnych. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń w dziedzinie fitness. Od dziecka związana ze sportem. Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. W swojej pracy stawia na zdrowie, sprawność a przy tym dobrą zabawę.Prywatnie szczęśliwa żona i matka 3 dzieci.

M.Hordowicz 2.jpg

Dagmara Spychalska

Instruktorka zumby i latino

Ulubione motta:„Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie”„Tańcz, jakby nikt nie patrzył”Cecha rozpoznawcza: Szeroki uśmiech.Co mówią o niej Klienci:Uśmiechem naprawi każdy zepsuty dzień,Energią może przenosić góry,Pasją do tańca zaraża wszystkich na całe życie,Ma w sobie to coś co przyciąga uczestników na zajęcia.Prywatnie: Mama dwójki małych urwisów, reaktywuje swoją karierę zawodową jako specjalista ds. rekrutacji i Instruktor Zumba Fitness

M.Hordowicz 6.jpg

Marta Pilewska

Instruktorka fitness

Zapalona amatorka sportu, od niedawna profesjonalna instruktorka fitness.Kobieta rakieta, jak sobie coś postanowi, to nie ma zmiłuj. Ma w sobie nieposkromiony głód wiedzy, dzięki czemu na jej zajęciach na pewno nie będzie wiać nudą, a każde ćwiczenie będzie przemyślane.Jej największą pasją jest sport, nie usiedzi w miejscu. Triathlonowa debiutantka, miłośniczka zajęć wzmacniających, w szczególności z użyciem hantli i sztang.Prywatnie mama, żona, nauczycielka w przedszkolu.

WhatsApp Image 2022-11-03 at 11.49.00.jpeg

Weronika Matuszewska

Instruktorka fitness

Weronika ukończyła studia na kierunku ochrony środowiska i to w tym zawodzie pracuje na co dzień.Za to popołudniami z uśmiechem na twarzy biegnie na sale fitness prowadzić zajęcia grupowe :)Ukończyła m. in. kurs instruktora zajęć grupowych, posiada uprawnienia instruktora zajęć treningu funkcjonalnego oraz zajęć typu zdrowy kręgosłup.Dodatkowo, aby pogłębiać wiedzę związaną ze zdrowym trybem życia, uczestniczyła w szkoleniach z zakresu dietetyki i suplementacji.Niepoprawna optymistka, miłośniczka kotów :)

IMG_0917(1).jpg

Karolina Górska

Instruktorka fitness

Jej przygoda z aktywnością fizyczną rozpoczęła się w wieku szkolnym - kiedy to po raz pierwszy poszła na zajęcia akrobatyki. I tak „ruch” towarzyszy jej do dnia dzisiejszego . Jest wszechstronnym instruktorem , który prowadzi zajęcia „dla ciała” i „dla ducha”. Uwielbia intensywne treningi łączące cardio i siłę zachowując przy tym prawidłową technikę wykonywanych ćwiczeń. Ruch jest dla niej jak powietrze i stara się zarażać tą pasją ludzi wokół . Mówią o niej „człowiek z ADHD”. Gaduła , co powoduje luźną i pełną pozytywnej energii atmosferę. Interesuje się także dietetyką. Prywatnie uwielbia starą Polską motoryzację, gotować , biegać i aktywnie spędzać czas .

WhatsApp Image 2024-02-28 at 22.47.29.jpeg
bottom of page