top of page

Zajęcia

Pozytywna energia, dobra zabawa i fantastyczna atmosfera — to nasz znak rozpoznawczy. To coś więcej niż wykonywanie niezliczonej ilości powtórzeń czy nauka choreografii. U nas poznasz bratnie dusze, z którymi będziesz dzielić pasję. Wielu naszych klientów ma podobne cele i pozytywne nastawienie do aktywności fizycznej. Wstań z kanapy i zapisz się na zajęcia jeszcze dziś.

perfect balance

zdrowy kręgosłup

Zajęcia Zdrowy Kręgosłup to program ćwiczeń, która mają na celu korzystnie wpłynąć na postawę ciała, zredukować dolegliwości bólowe w okolicy kręgosłupa, wzmocnić mięśnie posturalne, wyrównać napięcia mięśniowe. Zajęcia dobre dla każdego, bez względu na wiek i zaawansowanie. Zapisz się już teraz!

Perfect Balance

Przyjdź na zajęcia, zadbaj o zdrowie ciała i umysłu. Balans to zajęcia, które łączą pilates, jogę i stretching.. To równowaga pomiędzy zmęczeniem ciała, a odpoczynkiem dla umysłu… Zajęcia dobre dla osób, które chcą wzmocnić mięśnie, poprawić koordynację ruchową czy wreszcie odstresować się :)! Zarezerwuj zajęcia i spraw sobie przyjemność już dziś — zasługujesz na to!

zdrowy kręgosłup 1

Tabata & mocne pośladki

WhatsApp Image 2022-01-11 at 22.04_edited.jpg

Zajęcia Tabata & mocne pośladki to zestaw ćwiczeń, które ujędrniają, wzmacniają i rzeźbią mięśnie pośladków oraz nóg. Na zajęciach kładziony jest nacisk na prawidłową technikę każdego ćwiczenia, poprzez dobór odpowiedniej ilości powtórzeń i serii aby trening był skuteczny i bezpieczny. Na zajęciach pojawiają się również elementy Tabaty, czyli treningu o zmiennym tempie, opartym na prostych ćwiczeniach. Dzięki elementom interwałowym przyspieszamy metabolizm i pobudzamy organizm do spalania tkanki tłuszczowej.

Tabata & stretch

Tabata, to kilku minutowe serie ćwiczeń, które angażują wiele grup mięśniowych i są określane jako trening interwałowy (HIIT). Sumiennie wykonany trening niesie za sobą wiele korzyści, wśród nich wymienia się takie jak: przyspieszenie metabolizmu, reedukacja tkanki tłuszczowej, poprawienie wydolności tlenowej i beztlenowej, poprawia wytrzymałość, rzeźbi sylwetkę.
Trening połączony jest z zestawem ćwiczeń rozciągających wybrane partie mięśniowe.
Dobry dla osób średnio i zaawansowanych.

WhatsApp Image 2022-01-26 at 11.28_edited.jpg
bodypump.jpg

Body Shape

Body Shape to zajęcia mające na celu modelować całe ciało!
Trening łączący ćwiczenia aerobowe, kładące nacisk na regulację oddechu i pulsu, z ćwiczeniami wzmacniającymi. Dzięki różnorodności wykonywanych ćwiczeń, dopasowanych pod grupę ćwiczących, trening nigdy nie jest nudny i zanim się obejrzysz mija godzina! Odpowiedni zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych, dla kobiet i mężczyzn!

20230120_180144.jpg

TBC

Te zajęcia z pewnością będą należeć do Twoich ulubionych, jeżeli lubisz dynamiczne zajęcia!

TBC czyli Total Body Conditioning, to zajęcia modelujące całe ciało.
Trening łączący ćwiczenia aerobowe, kładące nacisk na regulację oddechu i pulsu, z ćwiczeniami wzmacniającymi. Dzięki różnorodności wykonywanych ćwiczeń i dynamicznej muzyce, trening nigdy nie jest nudny i zanim się obejrzysz mija godzina!

Odpowiedni zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych.

Power Pump

Power pump to zajęcia o charakterze ogólnorozwojowym, oparte na ćwiczeniach wytrzymałościowo-siłowych. Podczas treningu używa się specjalnej sztangi. Trening daje doskonałe efekty w postaci m.in. pięknie wyrzeźbionego ciała i mocnych mięśni.
Zajęcia odbywają się przy dynamicznej muzyce. W każdym ćwiczeniu uczestnik przy pomocy instruktora dobiera indywidualnie obciążenie. W zajęciach Power Pump ćwiczy się poszczególne partie mięśni według opracowanego układu. Dzięki temu na zajęcia mogą się wybrać zarówno osoby zaawansowane, jak i początkujące, mężczyźni i kobiety.
Jakie jeszcze są zalety Power Pump i co wykonuje się podczas treningu?
Sprawdźcie sami!

Shape

Płaski brzuch + stretching

Podczas zajęć Płaski brzuch I stretching skupiamy się głównie na wzmacnianiu tzw. gorsetu mięśniowego oraz mięśni głębokich. Trening, który zaskoczy stałych bywalców fitness. Pozornie wyglądające na nieskomplikowane sekwencje idealnie poprawiają mięśnie posturalne. Zajęcia dla osób w pełni sprawnych jak i urazach oraz mających problemy z kręgosłupem.

20230120_175226.jpg
Zumba

Zumba

Zumba to połączenie tańca i elementów fitnessu. Na jedynych zajęciach poznasz takie style jak: samba, salsa, merengue, mambo, hip hop, czy soca. Zumba to wspaniały trening cardio, przy którym spalisz mnóstwo kalorii jednocześnie świetnie się bawiąc. Jeśli lubisz zajęcia z choreografią to będzie strzał w 10!

Step

Zajęcia choreograficzne z wykorzystaniem platformy.
Zajęcia dobre zarówno dla osób, które zaczynają przygodę ze stepem, jak i zaawansowanych, którym zależy na kształtowaniu m.in. wytrzymałości czy wydolności.
Na zajęciach uczymy się podstawowych kroków, ich techniki i nazewnictwa. Udział w zajęciach STEP 1, da Ci pewność i komfort w poruszaniu się po stepie dzięki czemu świetnie poradzisz sobie na trudniejszych zajęciach ze stepem. Intensywna forma treningu, kształtująca wytrzymałość, wzmacniająca dolne partie ciała, pochłaniająca duże ilości kalorii, intensyfikująca spalanie tkanki tłuszczowej. Różnorodność, ekspresja i zabawa – to cechy wyróżniające te zajęcia. Nie czekaj, stepuj z nami:)!

WhatsApp Image 2022-02-21 at 15.14.00.jpeg
step.jpg

Lirio4kids

Zadbaj o zdrowie swojego dziecka. Zaszczep w nim miłość do aktywności fizycznej, na pewno doceni to w przyszłości!

LIRIO4kids to zajęcia ruchowe z elementami gimnastyki korekcyjnej. Trening, na którym Twoje dziecko przez zabawę, łączącą w sobie proste ćwiczenia, wzmocni swoje mięśnie, nauczy się prawidłowych wzorców ruchu, techniki odpowiedniego oddechu i zwiększy mobilność swojego ciała.

Zajęcia od 4 roku życia

bottom of page